אודות Ewave Mobile

 Ewave Mobile (איוויב מובייל) היא החברה המובילה בישראל בתחומי ניהול שרשרת אספקה, יישום פתרונות משולבים של חומרה ותוכנה, והובלת פרויקטי "אינטרנט של הדברים" (IoT) לתעשייה. החברה מספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה לכלל ענפי התעשייה, הקמעונאות, הלוגיסטיקה ועוד, וכן מערכות מתקדמות המשלבות חומרה ותוכנה עבור העובד הנייד בכל ארגון.

 Ewave Mobile הוקמה בשנת 2004 ומיזגה לתוכה ארבע חברות בולטות בתחומי עיסוקה (ISCS, LX Mobile, Netcode ו-CodeCode). כיום, החברה מעסיקה למעלה מ-100 עובדים בישראל ובמזרח אירופה, והיא חלק מקבוצת Ewave, המעסיקה קרוב ל-1,000 עובדים ברחבי העולם. משרדיה הראשיים של Ewave Mobile ממוקמים בקרית מטלון בפתח תקווה.

השותפים שלנו

 Ewave Mobile בוחרת את שותפיה העסקיים בקפידה, וחוברת למובילות טכנולוגיות בקנה מידה עולמי. כספקי פתרונות חומרה ותוכנה משולבים, אנו משקיעים בלימוד מעמיק של מוצרי החברות שאנו מייצגים, על מנת להגיע לרמת מקצועיות גבוהה שתאפשר לנו יישום והטמעה מושלמים של המוצרים לטובת לקוחותינו.

 החברה היא שותפה עסקית ונציגה רשמית של עשרות חברות חומרה מובילות, דוגמת Motorola Symbol, PSION, Zebra, Bluebird / , CAB, SmarTerminal, SLA, Caterpillar ו-Pidion. הקשר ההדוק עם חברות אלה מאפשר לנו להציע ללקוחותינו את פתרונות החומרה האיכותיים ביותר במחיר תחרותי, לצד יישום איכותי ושירות מיטבי.

 Ewave Mobile חברה גם לשותפות משמעותיות בתחומי התוכנה והאינטגרציה. היא משמשת כנציגה האזורית הבלעדית של BlueYonder, ספקית פתרונות ניהול שרשרת האספקה הגדולה בעולם, ושל תוכנות ניהול המחסנים והמרכזים הלוגיסטיים (WMS) שלה, RedPrairie. בנוסף, היא שותפה של חברות ייעוץ ולוגיסטיקה כגון Socius24 ו-ELP לוגיסטיקה, וכחלק מקבוצת Ewave אף שותפה עסקית ותיקה של ענקיות התוכנה Microsoft, Oracle ו-IBM.

 החברה שמה לה למטרה ליצור התמחות ייחודית ביישום פתרונות "אינטרנט של הדברים" תעשייתיים (Industrial IoT), תחום שבו מגוון הפלטפורמות רחב במיוחד. החברה מייצרת בימים אלה פתרונות לקוח מגוונים ובמסגרתם מייצרת מספר רב של שיתופי פעולה עם יצרני חיישנים, מרכיבי RFID, רכיבי BLE, פלטפורמות אינטגרציית IoT, ועוד.

Иконка обратной связи צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים

נא להזין שם מלא
לא תקין שם מלא
נא להזין אימייל
אימייל לא תקין
נא להזין טלפון
טלפון לא תקין
נא להזין הודעה
הודעה לא תקין