פתרונות חכמים לענף הקמעונאות

Ewave Mobile מפתחת ומטמיעה פתרונות חכמים בתחום הקמעונאות שמטרתם לשפר ולייעל את חווית הרכישה של הלקוח ולקדם הזדמנויות להמיר לקוחות מתעניינים פוטנציאליים לקונים, להגדיל את רווחי הרשתות ולשפר את חוויית הלקוח.

 

פתרונות לקונה הנייד (Mobile Shopper)

 

בשנים האחרונות, תחום הרכישות הניידות (Mobile Shopping) תופס נתח גדל והולך ברכישות, הן בחנויות דיגיטליות והן בחנויות פיזיות. הופעתן של יכולות תשלום סלולריות וטקטיקות שיווק חדשניות במרחב החנות, מציעה הזדמנויות חדשות וטובות יותר הן לרשתות הקמעונאיות והן ללקוחות הקצה שלהן.

 

לצד הפיתוח של מערכות מסחר אלקטרוני, Ewave Mobile גם מיישמת פתרונות לרכישה יעילה בחנויות הפיזיות. הפתרונות של החברה משתמשים במסופים ניידים או בסמארטפונים פרטיים כדי לאפשר לרשתות הקמעונאיות להתחבר לקונים הניידים הממוקמים בחנויות שלהם.

 

Ewave Mobile מיישמת פתרון ייחודי לקונה הנייד המאפשר ללקוחות לקחת מסופונים ניידים בכניסה לחנות ופשוט לסרוק את הפריטים שהם מעוניינים לקנות. מאותו רגע, הם לא צריכים לעשות יותר שום דבר – לא לעמוד בקופה או להמתין למחסנאים ואפילו לא להשתמש בכרטיס האשראי שלהם. תהליך הקנייה כולו ממוחשב ללא צורך בהתערבות של הלקוח.

 

פתרון הקניות הניידות שלנו הוכח ככזה שמפחית עלויות מצד אחד ומהצד השני מגדיל את הרווחיות של הרשתות הקמעונאיות, את כמות הרכישות שמבוצעות על ידי הלקוחות, וכמובן את שביעות הרצון של הלקוחות מהתהליך המהיר והנוח.

 

Ewave Mobile מציעה גם פתרונות משלימים בתחום ניהול קטגוריה / ניהול מדף (פלנוגרמות).

 

קידום מכירות מבוסס מיקום (Beacons)

 

Ewave Mobile צברה ניסיון ייחודי בתחום האפליקציות המכירתיות עם דגש על ביקונים (Beacons) בענף הקמעונאות. תפקידן של אפליקציות אלה הוא לספק ללקוח הצעות אטרקטיביות המותאמות לצרכיו מהרגע שהוא נכנס לסניף, ולמקסם את הפוטנציאל של שהות הלקוח בסניף עבור הרשת.

 

כיצד מממשים פתרון קידום מכירות מקומי? על הלקוח להוריד את האפליקציה לטלפון הנייד שלו ולבצע הרשמה. מרגע זה, בעזרת רכיבים נפוצים של הטלפון הנייד, כגון GPS, הוא מקבל התראה (למשל "ברוך הבא לסניף") ברגע שהוא נכנס לסניף של הרשת. מרגע זה, הלקוח מזוהה באמצעות ביקונים (משדרי Bluetooth) שממוקמים ברחבי הסניף, כשהוא מגיע לאזור מסוים בתוך החנות, למחלקה מסוימת או אפילו למדף מסוים. לדוגמה, אם הלקוח נמצא 10 מטרים ממחלקת בגדי גברים, והארגון מבקש לקדם את מכירתו של ז'קט מסיום, הוא יכול להקפיץ ללקוח התראה לוקאלית דרך האפליקציה בסגנון "קופון מיוחד לרכישת הז'קט מחכה לך!". הקופון יכיל הנחה אטרקטיבית ותחומה בזמן על הז'קט, והלקוח יוכל לממש את ההטבה בו במקום.

 

כמו כן, הפתרון יכול לספק נתונים אודות הרגלי הצריכה של הלקוחות, מסלולים "חמים" ו"קרים" בתוך החנות, ועוד נתונים אנליטיים שעשויים לייעל את סידור החנות.

 

פתרונות שילוט לקמעונאות

 

ל-Ewave Mobile יש מוצר מוביל לשוק מערכות השילוט בישראל. החברה יישמה מערכות שילוט בחלק ניכר מהרשתות הקמעונאיות הגדולות בארץ, כגון שופרסל, מגה, הום סנטר, ניו פארם, המשביר לצרכן, דור אלון ועוד, כמו גם מערכות שילוט עבור רשתות קטנות ובינוניות.

 

מערכת השילוט שפיתחה Ewave Mobile מאפשרת להפיק את כל שלטי המוצרים והמבצעים ברשתות מכל סוג וגודל. היא משמשת לעדכון שוטף ומדויק של השלטים בסניפים השונים, ולהצגת המוצרים בצורה זהה בכל הסניפים. בנוסף, היא מאפשרת גם הדפסה אוטומטית של שלטים שונים לכל סוגי המבצעים על בסיס הנתונים הקיימים בארגון, ובכלל זה מבצעי תגמולים, מבצעי מחיר ופריטים שאינם במבצע.

 

המערכת כוללת עיצובים מותאמים לסוגי הפריטים השונים, שדות הזנה קבועים (כגון שם המוצר, המותג, המחיר והמשקל) ושדות ייעודיים למוצרים ספציפיים. ההפקה מתבצעת מרחוק דרך מערכת מרכזית מבוססת Web, ובצורה יזומה על ידי משתמשי הקצה בסניפי הרשתות. Ewave Mobile מבצעת אינטגרציה מורכבת למערכות התפעוליות של הארגון, כגון AS/400, Active Directory וריטליקס.

 

מערכת השילוט מאפשרת למשתמשים לקבל את כל המידע הדרוש להם במקום אחד, עם ממשק פשוט, יעיל ונוח שהופך את חוויית המשתמש לידידותית במיוחד. היא מאפשרת חיסכון בעלויות התפעוליות, מקצרת את תהליכי העבודה, מחזקת את מיתוג הרשת, מאפשרת לקדם מוצרים ספציפיים וחשוב מכול – מגבירה באופן ברור ומוכח את ההכנסות!

 

המערכת מורכבת משלושה רכיבי תוכנה מרכזיים:

 

  • מערכת עיצוב מרכזית המאפשרת להכין שלטים בשפה ובפורמט הרצויים תוך שימוש בממשק גרפי אינטואיטיבי
  • תוכנת הפקת שלטים בסניפים המאפשרת לבחור פורמט הדפסה, לשלוף נתוני פריט מהמערכת התפעולית, להקליד נתונים ולעדכן תיאורים ומחירים, ולהדפיס את השלטים
  • תוכנת הפצה לסניפים המותאמת למערכות המחשוב של הלקוח ולדרישותיו הספציפיות

Иконка мессенджера для связи с нами צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים

נא להזין שם מלא
לא תקין שם מלא
נא להזין אימייל
אימייל לא תקין
נא להזין טלפון
טלפון לא תקין
נא להזין הודעה
הודעה לא תקין